Дощ чи сонце, SPF-крем – це невід'ємний етап у догляді за шкірою, особливо перед виходом з дому. Навіть якщо зараз не літо, і ви не відчуваєте, як сонце пече на вашій шкірі, ультрафіолетові (УФ) промені ніколи не беруть вихідний.

У матеріалі ми наведемо важливі факти про використання сонцезахисту у вашій щоденній рутині, яку ви ніколи не захочете пропускати.

 

Що таке SPF?

SPF (Sun protection factor) - це сонцезахисний фактор, число, що стоїть поруч із цією абревіатурою, вказує на дозу B-променів, яку ви можете отримати без загрози опіку.

Це число, зазвичай коливається від 15 до 100, яке вказує вам, скільки часу знадобиться УФ-випромінюванню, аби завдати шкоди вашій шкірі під час використання сонцезахисного крему відповідно до вказівок, у порівнянні з тим, скільки часу знадобиться без продукту.

Наприклад, якщо ви застосовуєте засіб SPF 50, вашій шкірі знадобиться в 50 разів більше часу, щоб почервоніти або обгоріти, ніж без сонцезахисного крему взагалі.

Сонцезахисні засоби допомагають захищати вашу шкіру від цих променів протягом року. Адже у 80% випадках, навіть при похмурій погоді, саме ультрафіолетові промені є першопричиною передчасного старіння шкіри.

SPF-засоби мають хімічні та фізичні фільтри:

●  Хімічні фільтри мають здатність поглинати сонячні промені та легко вбираються у шкіру. У їх складі зазвичай такі активні інгредієнти: оксибензон, авобензон, октизалат, октокрилен, гомосалат і октиноксат. Засоби із вмістом цих інгредієнтів нового покоління вважаються найбезпечнішими для шкіри.

●  Фізичні фільтри працюють як щит, “відбиваючи” негативний вплив сонця.
Вони містять активні інгредієнти такі як оксид цинку та/або діоксид титану. Цей фільтр найчастіше рекомендують власникам чутливої шкіри.


Навіщо шкірі сонцезахисні засоби?
Нижче ми навели найпоширеніші наслідки надмірної кількості сонячного світла:

Сонячні опіки: розповсюджений шкідливий вплив надмірної кількості сонячного світла. Симптоми сонячного опіку включають почервоніння, набряк, біль або чутливість і пухир.

Пошкодження очей: тривалий вплив УФ-променів може пошкодити сітківку. Це може збільшити ризик захворювань очей, таких як катаракта.

Старіння шкіри: занадто тривале перебування на сонці може призвести до швидшого старіння шкіри. У деяких людей шкіра стає більш зморшкуватою, в’ялою або шороховатою.

Зміни шкіри: веснянки, родимки та інші зміни шкіри можуть бути побічним ефектом надмірного сонячного світла.

Тепловий удар: також відомий як сонячний удар - це стан, при якому внутрішня температура тіла може піднятися через надмірне нагрівання або перебування на сонці.

Рак шкіри: надлишок УФ-променів є основною причиною раку шкіри. Якщо ви плануєте проводити багато часу на сонці, уникайте сонячних опіків.

 

Як обрати сонцезахист?

Щоб допомогти вам знайти чудового сонцезахисного супутника на цілий рік, рекомендуємо SPF засоби з найвищим рівнем захисту. Також важливо підібрати склад, адже вміст засобу має дбати про загальний стан вашої шкіри, не закупорювати пори та обов'язково зволожувати.

Обирайте комплексний сонцезахисний крем Uvee Lite SPF 50+ У цьому сонцезахисному кремі чудові поєднані усі фактори, які:

●запобігають пошкодженню шкіри ультрафіолетовими променями типу А і В ●забезпечують посиленню фотозахисту
●заспокоюють та зволожують шкіру у сонячний день.

У складі Uvee Lite SPF 50+ крім основних компонентів, що сприяють захисту від ультрафіолетових променів таких як октиноксат, оксибензон, октокрилен, авобензон, оксид цинку, діють також допоміжні компоненти: масло Ши та алантоїн, які посилюють зволожуючий ефект крему, а також мають протизапальну, регенеруючу та антиоксидантну дії.

 

Як застосовувати сонцезахисний крем?

Щоб запобігти сонячним опікам та іншим проблемам, з якими може зіштовхнутись шкіра перед виходом на вулицю, рекомендуємо дотримуватись наступних інструкцій:

•Найкраще наносити сонцезахисний крем приблизно за 15–30 хвилин до виходу на вулицю. Оскільки для поглинання сонцезахисного засобу вашій шкірі знадобиться приблизно 15 хвилин, не забудьте врахувати цей факт заздалегідь.

•Ретельно втирайте сонцезахисний крем на непокриту шкіру, включаючи обличчя, вуха, шию, руки, ноги та спину.

Зверніть увагу, що експерти рекомендують повторно наносити сонцезахисний крем кожні дві-три години, проведені на сонці, особливо якщо ви пітнієте або купаєтеся.