Лікування акне з ПЕРОЛАЙТ
0
Мій кошик
Каталог

Відгуки

5.0
13 відгуків
Сортування:
Мыло Перолайт беру не в первый раз, это идеальный вартант, идеальная форма лекарственного средства в лечении высыпаний с акне в бласти туловища. Уже после первого применения отмечается заметное улучшение- сыпь подсушивается, нет излишней жирности кожи и не возникает новых элементов сыпи. Благодоря тому, что средсво намыливается на кожу и потом смывается, это дает возможность контролировать длительность контакта действующих компонентов с кожей и тем самым снижает риск возниконовения их раздражающего действя. Однозначно рекомендую!
Отдельное спасибо интернет- магазину за качество и оперативность работы! Удачных продаж!
Відповісти
Заказывали Гель от прыщей ПЕРОЛАЙТ-А с бензоил пероксидом и адапаленом. Результатом довольны, до конца конечно еще далеко, но начало порадовало. Спасибо за быструю доставку.
Відповісти
Довгий період часу в мене був висип на шкірі обличчя.Чого тільки не перепробувала,ефект був тимчасовий,прищі поверталися.Неодноразово зверталась до косметологів та дерматологів після чого стан тільки погіршувався.В котре звернулась до дерматолога,який порекомендував лінійку перолайт(мило з кліндоміцином та крем еленіон).Спочатку не отримала ефекту,навіть стан обличчя погіршився,висипи не зникали їх стало більше.Лікар заспокоїв,сказав продовжувати користуватись.В кінці третьої неділі лікування стан обличчя змінився на краще.Зараз шкіра чиста і доглянута.Ефективністю препаратів задоволена.Дякую за швидку доставку.
Відповісти
Замовлення оформлено й доставлено швидко. Ціна актуальна. Рекомендую всім
Відповісти
Спасибо большое за то что вы делаете, мазь (крем) реально работает, покупаем не один раз, сегодня заказал через сутки у меня дома, всегда сотрудники перезванивают интересуются как работает гель .
Відповісти
Хорошо работает магазин.Сегодня заплатили,а через день уже получили товар.
Відповісти
Дуже дякую магазину за роботу!)) Все супер) вчора замовила - сьогодні отримала)) Окремо дякую за безкоштовну доставочку!))))
Відповісти
1. Про магазин: вже замовляла два рази...і в обох випадках передзвонювали на протязі 30 хв...доставка також була швидкою. Оцінюю роботу на 5 балів :)
2. Про продукт. Купувала мило "perolite" та "perolite+" за рецептом дерматолога, як частина загального лікування (у дитини підліткове акне)...результатом задоволена (після місяця 50% покращення на обличчі і 70% на спині, при цьому ніякі пігулки не пили)... навіть сама іноді користуюсь. Авжеш, після мила варто використовувати зволожувач. Після другого візиту до дерматолога, мило в рецепті залишилось (змінили тільки гель). Одного мила вистачає на місяць, якщо використовувати тільки для лиця.
Результат: нам продукт підійшов.
Відповісти
Доставили быстрее чем ожидала. Рекомендую!
Відповісти
Отличный сервис. Мегаприятный продавец! Быстро связались и четко все отправили :-)
Відповісти
Протягом 5 років у мене були висипи на обиччі та спині. Для мене це було великою проблемою. Дякуючи лікарю, який нещодавно порекомендував мені мило PEROLITE, після курсу лікування вугрові висипи зникли. Ефект вражаючий. Мило PEROLITE став моїм незаміним другом.
Відповісти
Прекрасная компания. Доставку выполнили раньше, чем я рассчитывала и даже курьером. Спасибо!
Відповісти
Все очень оперативно ))
Відповісти
Вгору